Satış

Gündelik hayatımızda farkında olmadan hemen hemen herkes bir satış faaliyeti içerisine girer. Bu pratiklerin bilinçli gerçekleştiği ve bilinçaltından geldiği kanıtlanmış gerçeklikler arasında yerini almıştır. Bu gerçekliklerin temeli, insanların en çok bildiği şeyler üzerinde yoğunlaştıkları ve bu yoğunlaşmanın sonucu olarak kendini ya da herhangi bir olayı karşı tarafa satma ihtiyacı hissetmelerinden geldiği gözlenmiştir. Yani aslında satışın temelinde, ‘çok iyi bilmek’ yatmaktadır. Bu bilinç ile hareket eden PROJE OFİS, mobilya satışı yaparken en çok bildiğinden yani mobilyanın her noktasından bahsetmektedir.

Satılan ürünün uygun olup olmadığını bilmek ve işin doğruluğuna inanmak mobilya satışı politikamızı oluşturuyor olsa da hakiki satışın temelinde yatan, insanı anlamak sanatının bilincinde yol alıyor ve bu bilinç ile tasarımlarımıza renk katıyoruz. Yaptığımız işi önemsiyoruz çünkü işimizden ziyade önce sizleri önemsiyoruz. Amacımız mobilya satışı yapmak değil, amacımız hayallerinizi canlandırmak ve sizi onlarla buluşturmaktır.

Eğer, müşterinin ne istediğini anlayamazsak biliyoruz ki yaptığımız işi de anlamlandıramamış olacağız. İşte tam da bu yüzden mobilya tasarımı yapıyor ve partnerlerimizin sadece isteklerini değil aynı zamanda dünyalarını da anlamlandırmaya çalışıyoruz. Sonrasında ister kalemi bize bırakın, isterseniz çizgilerimize yön verin, tercihiniz ne olursa olsun sonuca ortak olun. Çünkü üretimden çıkan o çizgiler hayalin realitesinden başka bir şey değildir. Özetle bizim işimiz mobilya satışı yapmak değil; renklerinizi yakalamak, estetiğin resmini çizmek ve o resmin içerisine ruhunuzu katmak. Çünkü biliyoruz ki, insanı anlamak dünyayı anlamaktır.