FİRMA PROFİLİ

Proje Ofis, 2004 yılında, mobilya sektöründe yirmi yıllık üretim ve tasarım tecrübesine sahip, Hüseyin ULUPINAR tarafından, yurt içi ve yurt dışında başarılı proje uygulamaları hedefleyen, müşterilerini ince çizgiler ve estetik tasarıma sahip mobilya koleksiyonlarıyla buluşturabilmek amacıyla kurulmuştur.

Proje Ofis, kurulduğu ilk dönemlerden günümüze, kreatif tasarıma sahip özel konsept mobilya üretimleriyle, tercih edilen marka olmuştur. Müşteri beklentilerinin, mutlak memnuniyetle sonuçlanmasını önceleyen projeler üretilirken, gelişen teknolojiler kullanılmış, en büyük yatırım yine insan kaynağına yapılmıştır.

Gelişen teknolojiyle, kısa sürede yüzlerce tasarımı karşılaştırabilme avantajına sahip olabilen müşterilere, beklentileri karşılayabilecek tasarımların sunulabilmesini, kreatif düşünebilen tasarım ekibimize ve tasarımları titiz ve ince işçilikle işleyebilen mobilya sektörünün en iyi ustalarıyla çalışmamıza borçluyuz.

Üretimlerimizde, kişiye özel klasik çizgilere sahip mobilya tasarımları sunulurken, kurumsal firma taleplerinde, son yıllarda tercih edilen modern çizgilerle genç ve dinamik iş dünyasının beklentilerini karşılayan yüzlerce tasarım alternatifi de kataloglarımızda yerini almıştır.

Proje Ofis,  gerek yurt içi, gerekse yurt dışında, global marka değerine sahip, onlarca projede, tasarım, üretim ve montajlama süreçlerindeki titiz uygulamalarıyla yüksek beğeni kazanmıştır. Kurumsal projelerdeki başarımız, yurtdışı portföyümüzün de artmasını sağlamıştır.

Kurucumuz, Sayın Hüseyin Ulupınar tarafından konulan hedeflerimizi, tercih edilen Mobilya Dekorasyon Firması olarak gerçekleştirirken, ülkemizi, yurtdışında başarılı proje uygulamalarımızla temsil etmemizin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kendini güncelleyebilen dinamik yapımızla, müşteri beklentilerini karşılayan kreatif tasarımlar oluşturulmasının yanında, tasarımların, titiz ve ince işçilikle üretilmesi, proje teslimatları sonrası, müşteri ilişkilerimizin ve teknik servis desteğimizin devam ediyor olması, hedeflerimizi yakalayan firma kimliğimizi oluşturmuştur.

Yirmi yıllık başarılı yolculuğumuzda, gerek çözüm ortaklarımıza, gerek bizleri tercih eden müşterilerimize ve her geçen yıl büyüyen Proje Ofis çalışanlarına sonsuz teşekkür ederiz.

                                                                                                                                                                                                                                                                                 Proje Ofis