Projelendirme

Proje, kısaca bir amaca ulaşabilmek için dikkatlice planlanabilen ve tasarlanabilen bireysel ya da toplu girişimlerin tümünü ifade eder. Her seçim, bir projenin ürünü olurken yaşam alanlarımızı renklerimizle projelendirmek günlük hayatın stresinden kaçış değil de nedir? Gün içerisinde adım attığımız her yer, mobilyaların tasarımından ibaret olsa da özgün çizgiler, yeni heyecanları da beraberinde getirmektedir. Hayal edilen renkler ve dokularla mobilya projelendirme çalışmaları, huzurlu bir kahvenin yudumlanması iken, yeni fikirlerin de kaynağını oluşturmaktadır.

Ünlü bir söz; ‘’eğer son birkaç yıl içerisinde eski fikrinizden sıyrılıp yeni bir fikir edinmediyseniz hemen nabzınızı kontrol edin. Çünkü ölmüş olabilirsiniz’’ der. Fikir sabitliğinin nedeni nedir bilinmez, lakin bulunduğunuz ortam bu durumun en büyük sebebi olabilir. Ortamınızı etkileyen etkenler, oturduğunuz koltuktan duvardaki panonuza kadar uzansa da ergonomik tasarımlar ve özgün çizgiler her zaman huzurun diğer adı olarak varlığını sürdürmeye devam edecektir. İşte mobilya projelendirme tam da bu noktada önem kazanmakta ve özel hisseden herkesin tercihini oluşturmaktadır.

PROJE OFİS, tasarımlarınızın renklerini oluştururken, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmedeki en yakın dostunuz olmaktadır. Mobilya projelendirme, dünyada görmek istediğiniz değişimin hayallerinizden yansıyan çizgileridir. Çizgilerinize hükmetmek ve oluşturduğunuz dünyanın huzurunda kaybolmak için PROJE OFİS dünyasına merhaba deyin.

Doğru girişimci, hayalperest olan değil, onu yapandır. Biz hayalperestliğin çizgisinde değil, tasarımların hayalle buluştuğu noktada sizleri bekliyoruz.